Σάββατο, 02 Νοεμβρίου 2019 08:46

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ 1/11 - 6/11

ΟΜΑΔΕΣ ΔΗΜΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ ΟΜΑΔΕΣ ΔΗΜΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Β΄Ε.ΚΑ.Σ.Θ. - 1ος Όμιλος

ΑΣΚ Λαγυνών – Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγυνών – ώρα: 20:00

Γ΄1 Ε.ΚΑ.Σ.Θ. - 2ος Όμιλος

ΑΣΚ Λαγκαδά – ΕΟΝ Θεσ/νίκης Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγκαδά – ώρα: 21:30

Α.Σ. Αστέρες – Φιλαθλητικός Λαγκαδά

Γήπεδο: ΜΕΝΤ – ώρα: 21:45

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Β΄ΕΘΝΙΚΗ Ε.Ο.Κ. - 2ος Όμιλος

Ερμής Λαγκαδά – Δόξα Λευκάδας

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγκαδά – ώρα: 17:00

ΒΟΛΛΕΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Β΄ΕΘΝΙΚΗ Ε.ΠΕ.Σ.Θ. - 2ος Όμιλος

Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΣΚ Λαγκαδά

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Καλαμαριάς – ώρα: 20:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Α΄1 Ε.Π.Σ.Μ

Εθνικός Σοχού - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00

Μακεδονικός Λητής - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.00

Γ΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 4ος Όμιλος

Ρουβίκωνας - Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Α΄1 Ε.Π.Σ.Μ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:11.30

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ιωνικός
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 11.30

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

Διγενής Κρυονερίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα:15.00

Νίκη Ηρακλείου - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:15.00

ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα:15.00

Ελλήσποντος Μαδύτου - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα:15.00

Β΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 4ος Όμιλος

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Πολυδενδρίου - ώρα: 11.30

Άρης Καβαλαρίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 12.00

Δόξα Ασσήρου - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.00

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα:15.00

Βρασίδας Βρασνών - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα:15.00

Δάφνη Ευαγγελισμού - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα:15.00

Γ΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 4ος Όμιλος

Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα:11.30

ΤΕΤΑΡΤΗ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΚΥΠΕΛΟ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 14.30

Θύελλα Περιστερώνα - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα:14.30

   ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

 

Λουτρών 62 - Λαγκαδάς

Phone: (23940) 25472

Mobile: 6937 027424

Email: info@lagadas24.gr  

© 2017 Expertin Danas