Νίκη Ανδρεάδου - Υποψήφια Δήμαρχος Λαγκαδά
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Α. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΣΗΡΟΥ | |||||||||||
1. ΒΡΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ | |||||||||||
2. ΚΑΛΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ | |||||||||||
3. ΚΑΡΑΚΟΛΗ -ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ | |||||||||||
4. ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ | |||||||||||
5. ΣΤΟΪΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | |||||||||||
6. ΤΣΟΥΚΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ | |||||||||||
Β. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΕΡΤΙΣΚΟΥ | |||||||||||
1. ΑΛΤΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗ του ΙΩΑΝΝΗ | |||||||||||
2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | |||||||||||
3. ΜΠΡΑΤΑΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ | |||||||||||
Γ. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΝΔΟΙΩΝ | |||||||||||
1. ΚΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ | |||||||||||
2. ΛΑΜΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ | |||||||||||
3. ΠΑΤΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ | |||||||||||
4. ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΜΗΧΑΛΙΤΣΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | |||||||||||
5. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ-ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΥΜΕΩΝ | |||||||||||
6. ΧΑΛΚΙΑΔΟΥΔΗ- ΠΟΛΙΤΗ ΣΟΥΣΑΝΑ (ΣΟΥΖΑΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | |||||||||||
Δ .ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ | |||||||||||
1. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ | |||||||||||
2. ΚΙΟΣΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ | |||||||||||
3. ΚΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ | |||||||||||
4. ΜΟΣΧΟΒΙΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ | |||||||||||
5. ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ | |||||||||||
6. ΧΑΤΖΗΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ | |||||||||||
Ε. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΓΚΑΔΑ | |||||||||||
1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ | |||||||||||
2. ΑΛΙΧΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ | |||||||||||
3. ΒΑΡΒΑΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ | |||||||||||
4. ΒΕΖΕΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | |||||||||||
5. ΒΛΑΣΣΗ - ΛΟΥΚΟΒΙΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ | |||||||||||
6. ΓΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ | |||||||||||
7. ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ | |||||||||||
8. ΓΚΑΓΚΑΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ | |||||||||||
9. ΓΚΟΛΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ | |||||||||||
10. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ | |||||||||||
11. ΚΛΩΝΑΡΙΔΟΥ- ΓΚΟΥΝΤΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | |||||||||||
12. ΜΑΡΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ | |||||||||||
13. ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ | |||||||||||
14. ΜΗΚΕΡΟΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | |||||||||||
15. ΜΗΛΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | |||||||||||
16. ΝΤΑΒΑΡΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ | |||||||||||
17. ΠΑΝΟΥ- ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΛΥΣΙΜΑΧΟΥ | |||||||||||
18. ΠΑΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ | |||||||||||
19 .ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ | |||||||||||
20. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΝΕΣΤΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ | |||||||||||
21. ΠΟΛΥΖΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ | |||||||||||
22 .ΠΟΠΟΒΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΗΛΙΑ | |||||||||||
23. ΣΚΟΡΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ | |||||||||||
24. ΣΚΟΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | |||||||||||
25.ΤΣΙΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ | |||||||||||
26. ΤΣΟΜΠΑΝΗ- ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | |||||||||||
27. ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ | |||||||||||
28. ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-ΙΑΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ | |||||||||||
ΣΤ. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΧΑΝΑ | |||||||||||
1. ΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ | |||||||||||
2. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ - ΦΑΚΟΥΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | |||||||||||
3. ΤΖΑΓΓΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ | |||||||||||
Ζ.ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΧΟΥ | |||||||||||
1. ΑΛΤΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ | |||||||||||
2. ΓΡΟΥΣΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ | |||||||||||
3. ΕΠΙΤΡΟΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | |||||||||||
4. ΖΑΧΑΡΑΚΗ - ΓΡΑΤΣΩΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | |||||||||||
5. ΚΑΤΣΟΥΦΗ- ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | |||||||||||
6. ΣΑΜΨΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ | |||||||||||
7. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ | |||||||||||
8. ΤΣΙΤΗΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | |||||||||||
9. ΤΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ | |||||||||||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ
Α. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΤΙΣΚΟΥ | ||||||
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΑΛΟΦΟΥ | ||||||
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ||||||
2. ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ | ||||||
3. ΚΥΦΩΝΙΔΟΥ ΗΣΑΪΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ||||||
4. ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ | ||||||
5. ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ | ||||||
6. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ | ||||||
Β. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΚΑΔΑ | ||||||
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΛΧΙΚΟΥ | ||||||
1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΗΛΙΑ | ||||||
2. ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΓΚΡΑΤΣΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ | ||||||
3. ΛΙΑΡΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | ||||||
4. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ||||||
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ | ||||||
6. ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ | ||||||
7. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ | ||||||
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΚΑΔΑ | ||||||
1. ΓΚOΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ | ||||||
2. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΡΕΜΟΥ | ||||||
3. ΚΑΜΠΡΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ||||||
4. ΜΑΜΤΖΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ( ΤΟΥΛΑ ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ | ||||||
5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ||||||
6. ΠΟΠΩΒ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΗΛΙΑ | ||||||
7. ΤΕΝΤΖΕΡΑΚΗΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ του ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΥ | ||||||
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ | ||||||
1. ΓΚΑΪΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ | ||||||
2. ΚΟΥΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ | ||||||
3. ΜΟΣΧΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ | ||||||
4. ΤΣΑΤΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ||||||
5. ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΒΑΛΣΑΜΩ ( ΒΑΣΩ) του ΙΩΑΝΝΗ | ||||||
Γ. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΧΑΝΑ | ||||||
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΤΕΡΩΝ | ||||||
1.ΚΑΡΑΗΛΙΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΑΝΕΣΤΗ | ||||||
2. ΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ||||||
3. ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ | ||||||
4. ΣΙΝΑΝΑ - ΠΑΓΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ( ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ | ||||||
5. ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ | ||||||
Δ. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΟΧΟΥ | ||||||
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΚΟΥ | ||||||
1. ΖΕΪΦΕΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ||||||
2. ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΥΡΙΑΖΗ | ||||||
3. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ | ||||||
4. ΣΑΪΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ | ||||||
5. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ||||||
6. ΧΡΥΣΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ||||||